JAPONSKÁ SUPERFOOD ZELENINOVÁ RÝŽOVÁ KAŠE

JAPONSKÁ SUPERFOOD ZELENINOVÁ RÝŽOVÁ KAŠE

Toto jídlo, které se rovná „kaše ze sedmi přírodních bylin“, je vlastně vhodnou metodou k detoxikaci po chlastu, stejně jako mastná jídla, která si o prázdninách oblíbila velká část našeho týmu. Začněte rok s uklizenou břidlicí spolu s ideálním zdravým a vyváženým lednovým jídlem!

ZELENINOVÁ RÝŽOVÁ KAŠECo přesně je kusa gayu?

Je to druh japonské rýžové kaše spolu se 7 zeleninou a přírodním konopím, které se rozhodlo propagovat zdraví. Slouží jako typ léku, který se zaměřuje zejména na imunitní systém těla, a je vlastně ideální pro čištění. Líbí se mi to jako reklama na zdraví i wellness na začátku zbrusu nového roku.

Konvenční 7 zeleniny/přírodní konopí:

Seri (řeřicha)
Suzana (tuřín)
Suzushiro (Daikon)
Nazuna (Pastýřská kabelka – druh byliny)
Hakobera (ptačinec)
Hotoke gusa (bodlák bavlníkový)

Pochopil jsem, že určitě bude skutečně existovat způsob, jak toto jídlo znovu vytvořit spolu s úplně stejnými výhodami superpotravin, ale spolu s mnoha dalšími dostupnými anglickými komponenty, takže je to vlastně moje varianta japonské vegetariánské rýžové kaše, kterou si můžete vydělat tvůj domov!

Způsoby, jak vytvořit nanakusa gayu, vegetariánskou rýžovou kaši

Ve skutečnosti se však jedná o obyčejné jídlo, spolu s příchutí osvětlení, vyvinuté pro detoxikaci a zároveň doplnění vašeho bříška, můžete snadno přidat miso nebo dokonce sójovou omáčku pro další příchuť a dokonce i kapku sezamového oleje.

Rád dělám toto jídlo společně se sprejem s příchutí japonské 7, označované jako „shichimi togarashi“, a také s trochou strouhaného zázvoru, který obsahuje chuť a má ve skutečnosti své vlastní, velmi osobní, vynikající zdravotní a wellness výhody.

Měli byste mít možnost objevit většinu komponentů ve vašem regionálním supermarketu, řasu můžete snadno objevit na Amazon.com nebo dokonce ve vaší regionální orientální držbě.

Potřebné materiály

1 hrnek japonské rýže
1200 ml hrnky posypu
10-15g sušené kombu (kelp)
1 malý tuřín
5 cm daikon/mooli/ředkvička
1 hrnek kojeneckých listů špenátu
½ hrnku daikonu zanechává nebo dokonce stonky kapusty
1 hrnek řeřichy
1 spousta pažitky, nakrájená
2 hrnek kapusty, nakrájené na plátky
1 lžička oceánského sodíku
1 lžíce sójové omáčky

Jak udělat

Vytvořte zásobu kombu. Kombu čistěte spolu s uklizenou látkou, kombu by se ve skutečnosti čistit nemělo. Vložte hlubší hrnec spolu s posypem a nasyťte kombu po dobu nejméně třiceti minut a dokonce i přes noc. Postupně zahřívejte posyp, když se postřik týká páry, získejte kombu a eliminujte zásobu pocházející z teplého.
Rýži zcela čistěte v sítu po dobu nejméně 2 minut a rýži neustále přeměňujte, dokud se posypání nepromění bez překážek. Slijte rýži.
Oloupejte a nastrouhejte daikon spolu se svým struhadlem.
Tuřín nakrájejte na 1 cm malé kostičky.
Pečlivě nakrájejte listy daikonu, nebo dokonce stonky kapusty a pažitku.
Nakrájejte řeřichu a kapustu redukujte, přibližně.
Vypusťte rýži a zahrňte ji spolu s daikonem a tuřínem přímo do zásoby. Dejte páru a poté teplo snižte. Připravte rýži spolu s poklicí ještě jednou 20-30 minut, dokud nebude připravena.
Nakonec zahrňte řeřichu, listy daikonu (nebo dokonce stonky kapusty) a špenát, než se obnoví v páře. Podle potřeby přidejte sodík a sójovou omáčku.
Proveďte v pokrmu, stejně jako přidejte pažitku na vodítko kromě jakéhokoli typu polevy nebo dokonce ozdoby podle vašeho výběru.