RECEPT NA NEJLEPŠÍ TEXASSKÝ PLECHOVÝ DORT

PROČ SE TOMU ŘÍKÁ TEXAS SHEET CAKE?

Toto je ve skutečnosti texaský dort, který jsem navrch rozšířil, a je ve skutečnosti NADČASOVÝ a také ideální! Útulné, čokoládové, vlhké a prostě správné množství polevy. Mnohem mnohem lepší – je to jednoduché, rychlé a navíc poskytuje spoustu věcí! Přesně, co víc si můžete přát? Tato texaská forma na dort v podstatě nikdy nebude nespokojená.

Už jste poslouchali konstatování „co je v Texasu vlastně větší“? Proto, protože tento dort je ve skutečnosti obrovský, byl ve skutečnosti nazýván texaským dortem.

JAKÉ INGREDIENCE POTŘEBUJI K VÝROBĚ PLECHOVÉHO DORTU TEXAS?
Určitě existuje skutečně spousta různých jídel pro texaský dort, tak proč si vybrat toto? Je to pokus, stejně jako skutečné, bez selhání, bylo skutečně prošlo pod inscenací ideální. Zde je přesně to, co potřebujete:Cukr, mouka, máslo, podmáslí, vanilka, vejce, hydrogenuhličitan sodný, tuk A kakao.

RECEPT NA NEJLEPŠÍ TEXASSKÝ PLECHOVÝ DORT

JAK UDĚLAT TEXASSKÝ PLECHOVÝ DORT?

Začněte rozmícháním zcela vysušených složek v misce a postupným přimícháním vlhkých složek, dokud nebude vše skutečně účinně integrováno.
Vložte těsto přímo do plechové dortové formy.
Ujistěte se, že máte skutečně cokoli dobrého, stejně jako stupeň, takže dort se jistě uvaří rovnoměrně.
PRO TIP: Rád využívám pergamenovou zprávu a také stříkám nepřilnavý materiál na okraje. To skutečně pomáhá při nabízení dortu.
Uvařte si svůj dort a dopřejte mu skvělý zážitek.
PROTIP: Jak přesně si uvědomujete, kdy se skutečně vyrábí dort? Kromě toho, že do něj strčíte párátko nebo dokonce termostat, stará metoda je ve skutečnosti směrem k jemnému pokračování středu. Je-li na jaře zadní je připraven s. Pokud jeho vlastní deprese stejně jako zůstává klinicky depresivní, bude to jistě vyžadovat mnohem více příležitostí navíc.

JAK UDĚLAT TESAŠSKÉ PLECHOVÉ POLAVY

Je to úplně stejné jako lahodná čokoládová poleva z máslového krému! Pokud se rozhodnete pro svůj texaský dort s polským druhem polevy, použijte polevu pocházející z našeho známého SCOTCH CHOCOLATE CAKE, bude to určitě ideální!

KROK 1: Začněte krémováním vašeho vesmírného másla. Chcete-li to provést, míchejte máslo na střední rychlost po dobu přibližně 30 sekund. Zahrňte vanilku.

Tip 2: Poté pomalu vmíchejte práškový cukr, kakao a mléko. Rotující. Polevu rozmixujte, dokud nebude sametová a dobrá.

Když dort skutečně vychladne, polevu přehánějte!
Dobře a také rovnoměrně rozprostřete po celém dortu. Kousek přímo do provedení okamžitě a čtverců.

MŮŽU UDĚLAT TEXASSKÝ PLECHOVÝ DORT PŘEDEM?

Vskutku! je fantastické vydělávat předem. bez ohledu na to, zda čas před nebo dokonce několik hodin před vámi, můžete snadno vytvořit předem. Jednoduše jej uchovávejte v prostoru omezeném prostoru nebo s ním dokonce zacházejte bezpečně spolu s plastovým krytem, ​​takže nevysychá. Můžete jej snadno zmrazit, stejně jako uchovat tímto způsobem, nebo dokonce udržovat dort, stejně jako polevu v různých oddílech, stejně jako jednoduše mrazit přímo před nabídkou.

PROČ MAJÍ NĚKTERÉ TEXASSKÉ PLECHOVÉ DOrty S MÁSLOVOU POLEVOU A NĚKTERÉ S POLEVOU?
Je to prostě individuální volba. Jídla jsou ve skutečnosti opravdu prakticky podobná, kromě toho, že se jedna skutečně připravuje. Výhoda leštěnky je ve skutečnosti, že ji můžete nanést na dort, dokud je dort ve skutečnosti ještě útulný, takže žádná příležitost k ochlazení. Použijte tuto polevu na leštění. Výhoda máslového krému ve skutečnosti spočívá v tom, že získáte dobrou sametovou, příjemnou strukturu polevy, která ztuhne spolu s hladkým dortem. Obojí je z mého pohledu skutečně úžasné! stejně jako nemůžete selhat.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI VAŠÍM SKOTSKÝM ČOKOLÁDOVÝM DORTEM A TÍMTO TEXASSKÝM PLECHOVÝM DORTEM?
Náš prominentní skotský lahodný čokoládový dort má ve skutečnosti poněkud rozmanitý základ lahodného čokoládového dortu a také některé chutné útulné příchutě. Proto má vlastně skořicovou příjemnou chuť a také lesklou polevu směrem k setu. Připravujete na dosah polevu a dort. Zatímco náš texaský dort je ve skutečnosti tradiční lahodný čokoládový texaský dort a také útulná poleva! Mohl bych spotřebovat všechny pánve všechny!

 

MŮŽU TENTO RECEPT POLOVIT?

Komponenty uvedené níže jsou ve skutečnosti všechny rychle rozpůlené, pokud si přejete vytvořit 50procentní plech na smažení dortů pro menší akci! Což jsem vlastně provedl řadu příležitostí. Cvičí se úplně.

 

K ČEMU TOMU PODÁVÁM?

Je to chutné spolu s gelato, čistým ovocem a dokonce si můžete vytvořit nějaké vlastní sirupy, stejně jako vytvořit další preference! Je to také fantastické jednoduše samo o sobě, stejně jako fantastické na cestách, takže jej můžete snadno provádět přímo z pánve na papírový ubrousek a umožnit dětem účastnit se!