VANILKOVÝ HRNEČKOVÝ DORT

 VANILKOVÝ HRNEČKOVÝ DORT

Hrníčkové dorty jsou ve skutečnosti nejjednodušší metodou, jak rychle dosáhnout skvělé opravy! Ať už si vytváříte pochoutku do pozdních nočních hodin sami, nebo si dokonce vytváříte řadu na přespání, moje vanilková miska na dort z toho udělá vítr!

Můj vanilkový dort využívá jednoduché komponenty, které si s největší pravděpodobností aktuálně pozvete do kuchyně, a proto je to nejjednodušší pamlsek, jaký kdy vytvoříte! Tyto hrnkové dorty si určitě zamilují i ​​mladí! Můžete snadno zahrnout jejich oblíbené polevy nebo dokonce do příběhu gelato, abyste si jej vysloužili nad předním chutným.

 

 

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Proto Rychle! Můj vanilkový dort se vaří naprosto báječně a útulně za něco málo přes 1 minutu. Ve srovnání s tím nemůžete získat chutný dort rychleji!

Je to tradiční! Nádherný, máslový vanilkový dort je vlastně klasicky chutná chuťová kombinace. Tyto cup cakes jsou ve skutečnosti ideální metodou, jak vás vychovat pro vaše mládí na pár úžasných útoků.

Je nastavitelný! Žádné soutěžení, jak přesně chuťový dort vyděláte hned níže! Hrníčkové dorty umožňují zařadit polevy nebo dokonce doplňky ke každému dortu zvlášť – pokud tedy někdo touží po posypce stejně jako jiný po obyčejné, může být spokojený každý!

🥘 Potřebné materiály

Můj úžasný, zcela hladký vanilkový dort je ve skutečnosti tou nejjednodušší a zároveň nejchutnější rychlou pochoutkou, jakou jste kdy měli! V tomto konkrétním pokrmu používám vanilkovou esenci, ale můžete snadno použít směs vanilkových lusků pro mnohem extrémnější vanilkovou chuť!

Univerzální mouka – Můžete snadno použít svou preferovanou značku mouky AP přímo níže! Můžete také snadno použít samokypřící mouku, pokud ji skutečně máte – vyhněte se však sodíku a prášku na vaření.
Cukr – Granulovaný bílý cukr je pro toto jídlo vlastně ideální! Můžete jej také snadno alternativně zaměnit s jakýmkoliv cukrem, který se objeví v dlani, ale detaily to mohou trochu ovlivnit chuť.
Prášek na vaření – Protože tento pokrm nevyžaduje vejce, je ve skutečnosti nutný prášek na vaření přímo pod ním, aby pomohl vykynout dort a zároveň ho zvýšil.
Sodík – Jednoduše zmáčkněte, takže jakýkoli typ sodíku bude jistě fungovat!
Máslo – pro tento pokrm budete toužit po másle rozmraženém. Pro toto jídlo volím slané máslo, protože poskytuje tu nejlepší chuť. (Zobrazit návrhy a poznámky k jídlu)
Mléko – Celé mléko má ve skutečnosti největší tučný materiál a také jistě poskytne jednu z absolutně nejvlhčích látek, ale můžete snadno použít jakýkoli typ mléka, které nosíte v dlani!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Můj vanilkový dort má vlastně jen 3 akce! Toto jídlo je ve skutečnosti pro osamocený hrnkový dort, ale rychle můžete vytvořit řadu hrnkových dortů, které nasytí celou domácnost!

1. Smíchejte zcela suché komponenty

Do šálku na kávu nebo dokonce do misky vhodné do mikrovlnné trouby zahrňte zcela vysušené součásti, které se skládají z ⅓ hrnku univerzální mouky, 2 ½ polévkové lžíce krupicového cukru, ¼ lžičky prášku na vaření a také sodíku. Míchejte směrem k integraci.

2.Zahrňte vlhké součásti

Přidejte všechny vlhké složky, které se skládají ze 2 lžic rozmraženého slaného másla, 3 lžic mléka a také ½ lžičky vanilkové esence. Míchejte do měkka a dbejte na to, abyste hrnek nebo dokonce misku seškrábali, abyste navlhčili veškerou mouku. Přimíchejte posypy, funfetti nebo dokonce všechny další doplňky, pokud chcete.

3.Připravte se a také si užijte!

Zahřívejte v mikrovlnné troubě přes energii po dobu 70 až 90 sekund nebo dokonce až do okamžiku, kdy je vodítko ve skutečnosti jednoduše připraveno na styl a je stále poněkud lesklé. Před nabízením nechte připravený koláč v mikrovlnné troubě po zbytek 1 minutu. Vedení spolu s jakýmkoli typem preferovaných zálivek, stejně jako výkon!

 

CO PODÍVAT NA VANILKOVÝ HRNEČKOVÝ DORT

Můj rychlý i dekadentní vanilkový dort je skutečně úžasný nabízený sám o sobě, ale stejně tak neuvěřitelný spolu s vnitřním příběhem vanilkového gelata nebo dokonce trochou šlehačky nebo dokonce vanilkové polevy!